Hakkımızda

Hakkımızda

Asm Antik Dekoratif Mermer genç ve dinamik yapısıyla 2006 yılından bu yana mermer sektöründe hizmet vermektedir.Asm yüksek kaliteli ürünlerle ve çok çeşitli modelleri ile Türkiye’nin önde gelen üreticilerindendir.Firmamız üstün üretim kalitesini,müşteri memnuniyetini ve isteklerini hedef olarak seçmiş profesyonel bir yönetim kadrosu ve kurumsal yapısı ile ticarette dürüstlük ilkesini uygulayarak bugün sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri durumundadır.

Vizyon

Asm Antik Mermer , müşteri ihtiyaçlarının kendi kalitesini belirlediğine inanarak yüksek kaliteli malları en ekonomik seviyede üretmeyi ilke edinmiştir.Hedeflerimiz doğrultusunda en iyi olmak için kurumumuzun politikası; Çalışanlarımızı sürekli eğiterek müşterilerimize en iyi servisi vermek,kararlı ve güven veren bir organizasyona sahip olmak,müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,ürettiğimiz ürünlerin kalitesine güvenerek rekabet disiplinlerine göre hareket etmektir.

Misyon

Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden temin ettiğimiz doğal taşları maksimum verimlilikte  işleyerek bölgemizde en yüksek istihdamı sağlamak, müşteri odaklı ve butik üretim tarzıyla gelişen mermer sektöründe herzaman yer almak.

Asm Antik

Ürünlerinde sağladığı kalite,kullandığı çağdaş üretim teknikleri ve ticari itibarı ilesektöründe fiyat-kalite yönünden liderlik konumu ile yurtdışı ve yurtiçi müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Urettigimiz Urunler

Mozaik, Bordür, Madalyon, Traverten Patlatma, Traverten Lavabo, Yer Döşemeleri ( iç mekan ve dış mekan ), Sanatsal Mozaik ‘ lerin üretimi fabrikamızda yapılmakta olup bu ürünlerin yurt dışı ve yurt içi projelerde kullanılmasını sağlamaktayız

Binlerce yıl öncesine dayanan mozaik sanatı, onlarca doğal renk ve desendeki doğal taşların kesilerek tamamen el işçiliği ile bir araya getirilmesiyle oluşur.

Mozaik sanatını yeniden günümüzde canlandırmak ve doğal taşın sağlık ve estetiğini günümüzde de sürdürebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu yüzden her türlü yüzeyi, ölçü ve desende taşı , siz değerli doğlataş kullanıcılarına sunmaktayız.

Türkiye’nin jeolojik zenginliğinin bir sonucu olarak ortaya çıkan doğal taşları, estetiği yüksek dekoratif ürünlere dönüştürerek ( ev, ofis, villa, otel, bahçe ) gibi yaşam alanlarınıza taşıyoruz.

Kişiye ve mekana özgü yaratıcı tasarımlar ve uygulamalar yapan uzman kadromuzla ve tamamen doğal hiç bir kimyasal madde içermeyen ürünlerimizle etkileyici tasarımlara imza atmaktayız.Web Tasarım : Medya Web