Doğal Taş Uygulamaları

      

      

     Doğal Taş Kaplama

     Doğal taş kaplama, evinize, ofisinize ve her türlü yaşam alanınıza renk ve huzur katacak bir uygulama olarak çoğumuzun hayatında yer edinmeye başladı. Son zamanların en revaçta dekorasyon malzemesi olan doğal taş kaplama konusunda size merak ettiğiniz konularda kısa cevaplar vermeye çalışacağız.

     Doğal Taş Kaplama Modelleri

     Doğal taş kaplama modelleri, çoğunlukla dizme işlemini yapan tasarımcılar tarafından belirlenmektedir. Çok fazla seçim şansınız olmasına rağmen istediğinizde size özel tasarımlar da yapılabilmektedir.

      

     Doğal Taş Kaplama Nasıl Yapılır

     Doğal taş kaplama için öncelikle taşlar ya aynı renkte ya da farklı uyumlu renklerde, tasarımcılar tarafından bir araya getirilerek oluşturulur. Eğer uygulama işlemini kendiniz yapacaksanız taşların ilk etapta havalandırılması gerektiğini unutmayın. Daha sonrasında duvar üzerinde boya varsa uygulanacak alanın boyasını kazımanız yapıştırma işlemi için size kolaylık sağlayacaktır. Bu işlem için uygun yapıştırıcı hazırlandıktan sonra uygulayacağınız duvara taraklı bir mala yardımı ile sürebilirsiniz. Eğer uygulama alanı güneşe maruz kalıyorsa birazcık nemlendirmede fayda var. Daha sonra uygulacak doğal taşlar aralarında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılır. Eğer bu tarz işlere el yatkınlığınız yoksa, doğal taş kaplama işini bir ustaya bırakmanızda fayda var. Sonucunda istemediiniz bir görüntüyle karşılaşabilirsiniz.

     Doğal Taş Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 487 4177

      

     Leave a Comment

     Name*

     Email* (never published)

     Website

     

     Web Tasarım : Medya Web